.unselectable { -moz-user-select:none; -webkit-user-select:none; }
صفحه اصلی / تاسیسات ساختمانی / اجرای لوله کشی کولر گازی توسط نصابان متخصص در اصفهان

اجرای لوله کشی کولر گازی توسط نصابان متخصص در اصفهان

لوله کشی کولر گازی توسط نصابان متخصص در اصفهان

برای کلیه خدمات کولرگازی اعم از لوله کشی و نصب با ما تماس بگیرید.

شماره نصب عامل فنی ۰۹۱۳۶۰۳۸۸۲۴

لوله کشی کولر گازی یکی ازفعالیت های ساختمانی است که با توجه به کمبود اب و تمایل مردم برای خرید اسپلیت روز به روز بیشتر مود استفاده قرار میگیرد..

کولرهای گازی یا همان اسپیلت های دو تیکه  یکی از پرطرفدارترین سیستم های خنک کننده هستند.

انواع مختلفی از کولر گازی در بازار وجود دارد (پنجره ای – پرتابل – ایستاده و… ) اما کولرهای اسپیلت با توجه به مزایایی که دارد خیلی زود توانست جای خود را در اکثر منازل و ادارات باز کند.

لوله کشی توکار کولر گازی

از آنجایی که کولرهای گازی تشکیل شده اند از دو تیکه که پنل خارجی در فضای بیرون از ساختمان و پنل داخلی در فضای داخل ساختمان نصب می گردد و برای اتصال این دو تیکه از کابل و لوله های رابط کولر گازی (لوله مسی ) استفاده می شود که وجود این این رابط ها باعث ایجاد مشکلاتی  از قبیل زشت کردن نمای ساختمان یا اشغال کردن فضای زیادی از ساختمان شده است

از انجایی که امکان حذف لوله های مسی کولرگازی و کابل ها وجود معتقد اند برای زیبایی کار و یا اصولی تر کارکردن لوله ها همراه لوله های اب قبل از ساخت نهایی داخل دیوار ها نصب شود .

 

شرایط و نحوه نصب لوله کشی توکار کولر گازی و انواع آن

لوله های کولر گازی یا اصطلاحاً لوله مسی کولر گازی که پنل داخلی را به پنل خارجی ارتباط می‌دهد به دلایل فنی بسیار حساس بوده و وجود ذره‌ای رطوبت و گرد و غبار در آن در هنگام نصب کولر گازی تمامی سیکل سرما سازی اسپیلت را مختل کرده و بعد مدتی استفاده از هزینه سنگین تعمیراتی از جمله تعویض کمپرسور را متحمل مصرف کننده خواهد کرد

به همین دلیل این کار باید طبق استاندارهای روز دنیا انجام گرفته و اگر خلل یا کم کاری در نصب لوله های توکار کولر گازی ایجاد شود به دلیل اینکه این لوله ها تا زمان استفاده مشتری که معمولاً بعد از سکونت کامل اتفاق میافتد مورد استفاده قرار نمی‌گیرد برای ترمیم آن باید تمام مسیر که بخش بسیاری از آن در داخل منزل است کنده‌شده و عیب یابی شود که این کار به هیچ عنوان عملی نبوده و قابل اجرا نیست پس بهترین روش برای جلوگیری از این اتفاقات و هزینه‌های سنگینی انجام کار به صورت کاملاً اصولی و منطقی توسط متخصصین این حرفه می‌باشد

ما سال‌هاست که به صورت کاملاً تخصصی پروژهای لوله کشی توکار را انجام داده‌ایم و با تمام اصول این کار آشنایی داریم شرکت ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی مانند.

 

لوله کشی توکار کولر گازی

چرا مشتریان برای انجام پروژهای لوله کشی توکار کولر گازی و لوله کشی به ما اطمینان کرده‌اند

  • عاملان فنی و با تجربه کاری چندین ساله و موقعیت سنجی کار
  • قیمت های منطقی و شفاف مطابق با کیفیت کار انجام شده
  • تلاش تیمی برای اتمام سریع  پروژههای بزرگ کاری کولر گازی در سراسر اصفهان
  • تجهیزات و لوازم کامل برای انجام پروژه‌های نصب و اجرای لوله های اسپلیت

شما برای انجام پروژهای لوله کشی توکار مانند لوله کشی توکار کولر گازی / لوله کشی توکار vrf/ لوله کشی توکار dvm/ لوله کشی روکار کولر گازی / نصب کولر گازی و داکت اسپیلت /جابجایی کولر گازی / لوله کشی توکار داکت اسپیلت با ما تماس گرفته تا با کارشناسی کار شما بهترین و اصولی ترین پیشنهاد کاری را به شما ارائه دهیم.

ولی آیا استفاده از کولر گازی و نصب توکار لوله های مسی در ساختمان های در حال ساخت، هیچ گونه مشکلی را به همراه ندارد 

چگونه هزینه مجدد برای تعمیرات در حین ساخت برای لوله های کولر گازی ندهیم

مشکلات بوجود آمده بعد از لوله کشی توکار کولر گازی در ساختمان های در حال ساخت به شرح ذیل می باشد :

  •  برای شکستگی لوله های مسی بیرون آمده از دیوار چه کنیم.

در محل نصب یونیت داخلی، لوله ها بین ۳۰ تا ۶۰ سانتیمتر باید از دیوار بیرون باشد در محل نصب یونیت خارجی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ سانتیمتربیرون باشد .

شکستگی لوله ها عمدتا در محل نصب یونیت داخلی و بخاطر عدم توجه و نبودن اطلاعات کافی سایر افرادی که در داخل ساختمان مشغول به کار می باشند بوجود می آید و بیشتر در زمان گچ کاری به لوله ها آسیب وارد می گردد پس سعی کنید با افراد با تعهد و منصف کار کنید و برای اینکه هزینه مجدد نکنید به این افراد متذکر شوید مراقب لوله های مسی باشند..

  • قرار نگرفتن لوله های درین آب در محل مناسب.

در بعضی مواقع هماهنگی بین دو گروه لوله کش کولر گازی و لوله کش آب صورت نمی گیرد و این موضوع باعث می گردد که ورودی لوله درین در محل مورد نظر نصب نگردد و در زمان نصب یونیت داخلی لوله درین از زیر محل نصب بیرون آید و ظاهر زشت و بدنمایی را بوجود آورد و گروه ما این مشکل را هرگز تجربه نخواهد کرد چون عاملین ما همه لوله کشی نیز جز مهارت های لازم برای اجرای کولرگازی است..

  •  آبریزی از محل لوله درین بخاطر گرفتگی لوله ها

در زمان پایان لوله کشی درین آب کولر گازی، ورودی و خروجی لوله ها را باید مسدود کرد تا از ورود آشغال و گردو غبار و اشیاء دیگر به داخل لوله ها جلوگیری نمود که این کار نیز توسط عاملین ما انجام میگیرد و جای نگرانی به هیچ عنوان نیست.

 

خدمات اجرایی گروه تاسیسات ایران شامل:

اجرا و نصب لوله کشی مسی کولر گازی از پنل به کندانسور

اجرا و نصب پنل اسپلیت در داخل ساختمان

اجرا و طراحی لوله کشی تخلیه درین فاضلاب برای کولر گازی

نصب داکت اسپلیت

مزایای اجرای لوله های زیر کار

۱-در مقایسه بین کولر آبی و اسپلیت میتوان به بزرگتر شدن محیط قابل استفاده اشاره کرد

همانطور که در تصویر زیر میبینید فضایی برای کانال کشی کولر استفاده شده که بخشی از فضای اتاق را گرفته و پرت به اتاق داده که در قرار دادن اشیا ما را با مشکل روبه رو میکند.

۲- اجرای لوله کشی زیر کار لوله های مسی قبل از تکمیل ساختمان باعث زیبا تر شدن محیط کشته و پرت اضافی ایجاد نمیکند در تصویر زیر مشاهده میکنید که لوله کشی از زیر کار زیبایی چندان دارد.

۳- کابل کشی برق در لوله کشی زیر کار بهتر است و تخلیه درین فاضلاب اصولی تر انجام میگردد.

نکته ای که باید هم کارفرما و هم عامل به ان توجه کند

در لوله کشی درین فاضلاب اگر مستقیم به فاضلاب وصل شد نشان از بی اطلاعی مجری است و باید حدالامکان یک سیفون در راه خروجی قرار گیرد برای کاهش میزان بوی مستطع از فاضلاب.

هر چند این نیز اصولی نیست ودرصورتی که لوله تخلیه درین فاضلاب مستقیم به فاضلاب وصل گردد در بلند مدت باعث تخریب پنل اسپلیت می گردد ولی گاهی به دلیل مشکلاتی مجبور به این کار هستیم .

در اصل گازهای قابل استتطاع از فاضلاب با اب مقطر خارج شده از درین واکنش داده ومشکلاتی به بار می اورد.

بهتر است  به چاهی حفر شده به عمق  حدود ۳ متر برود که اب باران و ناودان در آن می رود.

 

 

کولر گازی، اسپلیت، نصب کولر گازی در اصفهان، نصب اسپلیت در اصفهان، گاز کردن کولر گازی در اصفهان، تعمیر کولر گازی در اصفهان، لوله کشی کولر گازی، لوله کشی مسی کولر گازی اصفهان، لوله کشی مسی اسپیلیت، تعمیرو گاز کردن کولر گازی اصفهان، بهترین جنس مواد لوله های مسی اصفهان،

درباره مدیر بازرگانی

فرشته صادقی لیسانس کارشناسی پیوسته مدیریت بازرگانی .در حال حاضر مدیریت سایت تاسیسات ایران رو بر عهده دارم مدتی است وارد زمینه دیجیتال مارکتینک شدم و در بخش مدیریت فروش فعالیت میکنم.

این مطالب را نیز ببینید!

لیست قیمت لوله ایزی پایپ سال۹۷

لیست قیمت لوله ایزی پایپ اذر ۹۷ لیست پی دی اف ایزی پایپ ۱۵/۰۹/۱۳۹۷   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

//disable right click function md(e) { try { if (event.button==2||event.button==3) return false; } catch (e) { if (e.which == 3) return false; } } document.oncontextmenu = function() { return false; } document.ondragstart = function() { return false; } document.onmousedown = md;